Sevcan Hoca

Sevcan Hoca


Ben 26 yaşında genç bir delikanlıyım idadi yıılarında ben ve arkadaşlarım okulun yeni hocasına takmıştık kafayı sevcan hoca bulgaristandan yeni göç edenlerdendi. Yaklaşık 24 yaşlarında buğday tenli 1.60 Boyunda yaklaşık 55 kilo ve gövde hatları fazla düzgün bir bayandı. Sevcan hoca resim dersi öğretmeniydi onun derslerini bütün mektep iple çekerdi. Bacaklarının güzelliğine bütün mektep hastaydı. Özel olarak muallim masasının ön tarafını tekmelerle kırmıştık ama sadece onun dersinde ön taraftaki demiri çıkartıyorduk.O gün uzun topuklu yılan derisi fantazi bir pabuç giymişti. Herzamanki gibi fileli çorabı, kısa ten mini eteği ve üstünde ak bir gömlek vardı. Tekrar o gün kankamlan ben sınıfın en ön sırafını kapmıştık derste resim yaparmış gibi yapıp sevcan hocanın güzel ve bakımlı bacaklarına bakıp iç geçiriyorduk. Ani sevcan hocanın iç çamaşırı olmadığını ayrım ettik sevcan hocada az değidi hani kankamlan aramızda konuşmaya başladık o kadını artık becermek ikimizinde boynunun borcu olduğunu ayrım ettik ve bir sebebiyetle sevcan hocanın yanın gitmemiz gerektiğini konuşmaya başladık.
İç çamaşıdı giymediğimi…


O sırada sevcan hocada ikimizin ona bakıp iç geçirdiğini anlamış olması lazımki ikimizi ani yanına çağırdı ve kısık sesle iç çamaşırı giymediğimi ayrım ettiniz herhalde dedi. İkimizde hiç birşey söylemeden yerlerimize gönderdi. Ama kankamda bende neye uğradımıza şaşırmıştık. O sırada sevcan hoca bacaklarını açıp kapamaya başladı adeta ikimize oran yapar gibiydi. O bacaklarını açıp kapadıkça bizim çadırlar dikiliyordu daha dayanamıycağımızı anladık ve hocanın yayında soluğu aldık ikimizde tuvalete gitmemiz gerekdiğini söyledik oda bizi yerimize art gönderirken kısık bir sesle daha yeni başladı dedi.Yaklaşık 45 dakika daha böyle sürdü ikimizinde pantulunlarımızın önü sperm izi olmuştu adeta. O halimizde sevcan hoca beğeni duyuyordu adeta ve bize bakıp gülümsüyordu ve son dersinde zili çalmıştı. Sınıf boşalmaya başlamıştıkki sevcan hoca ikimizin yanına gelerek ne oldu çoçuklar kalkamıyormusunuz yerinizde diyerek gülmeye başladı. Sevcan hoca bizi yanlız bekar yaşadığı evine çağrı etti bizde bu olaydan cesaret alarak derhal evet dedik. Birazdan neler olacağını düşünürken sevcan hocanın evine gelmiştik bile. Birşeyler yedikten sonra sevcan hocanın ilk yanına giden ben oldun. Biraz orasını burasını okşadıkdan sonra kankamda benden cesaret alarak yanımızda soluğu aldı.
Berabereydik…


Biz sevcan hocanın eteğini ve gömleğini özen ile yavaş yavaş çıkarırken iniminin inliyordu. Biz o güzel bacakların ve vücudunun her noktasını dilleyip öperken iki sefer sevcan hoca boşalmıştı, artık berabereydik sıkorda. Kankam götten ben amdan yalarken dili darbeleri ile sevcan hoca kafi artık dermiş gibi sayıklanıyordu ve heriki taraftan yani sandoviç usulü sikmeye başladık. Sevcan hocanın apış arasında birben bir kankam ileri art yaparken sevcan hoca bir ara bas bas bağırmaya başladı ve tekrar boşalmıştı. Biz de onun deliklerinde piston görevini görürcesine bir ileri bir art gidip geliyorduk.Artık pistonlarımızım dayanacak hali kalmadığını anlayınca deliklerde sikimizi çıkarıp kuyruk sokumuna sırasıyla boşalmaya başladık. Artık derste yaptıklarının hıncını almak bizim fazla hoşumuza gidiyordu ve daha sonra sırasyıla sakso çektirerek belimiz gelmişti. Siklerimiz morarmış ve ağrıyordu. Sevcan hoca doymuyordu, onu yalayarak birkez daha boşalttıktan sonra her ikimize teşekkür edercesine dukaklarımıza birer öpücük kondurup evinden uğurladı.Artık sevcan hocanın dersi olduğuna hep o güzel akşam aklımıza gelerek ona çıplak kadın fiğürleri çiziyorduk. Ve halen beraber olmaya devam ediyoruz sevcan hocada bir orta okulda öğretmenlik yapıyor…